Transport chorych

tel. 533-533-232

Zabezpieczenia medyczne

kreski

TRANSPORT CHORYCH

PRZEWOZY MEDYCZNE

TRANSPORT SANITARNY

Transport medyczny Ambulans Karetka

O NAS

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją do ratownictwa medycznego którymi kieruje troska o los drugiego człowieka . Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa przewożonego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Pacjent jest dla nas najważniejszy iż dzięki niemu możemy rozwijać swoją pasję i zamiłowanie do niesienia pomocy potrzebującym.

Nasze działania i starania rozpoczynają się już od chwili przyjęcia zgłoszenia transportu. Realizujemy także skomplikowane transporty w każde miejsce zarówno w pozycji siedzącej, półleżącej jak i leżącej oraz osób niepełnosprawnych na wózkach. Oferujemy transport z łóżka do łóżka. Jesteśmy w stanie w razie potrzeby znieść osobę po schodach za pomocą specjalistycznego sprzętu. Na Państwa zgłoszenia czekamy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy zgłoszenia nagłe na które reagujemy natychmiast bądź planowe z zachowanym wyprzedzeniem czasowym. Po zarezerwowaniu terminu transportu jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za należyte przewiezienie osoby chorej w odpowiednim czasie we wskazane miejsce.

Gwarantujemy pomoc w rejestracji w placówkach medycznych bez zbędnego stania w kolejkach. Zapewniamy pierwszorzędność w zapisie do poradni specjalistycznych w cenie usługi. Służymy swoją pomocą także podczas badań czy wizyt lekarskich. Nasz personel charakteryzuje się schludnością , empatią oraz życzliwością dla pacjenta. Każdy z nas posiada tytuł ratownika i bogatą wiedzę na temat ratownictwa medycznego która wciąż jest nieustannie rozszerzana. Kierowcy naszej firmy posiadają uprawnienia i kursy niezbędne do prowadzenia karetki pogotowia. Osoba przyjmująca zgłoszenie dokłada wszelkich starań aby usługę dostosować tak by klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany.

Nasze karetki są czyste i zadbane. Każdy z pojazdów jest wyposażony w bogato wyposażoną torbę medyczną psp r1 , dodatkowym zestawem kołnierzy, instalację tlenową, nosze wielopoziomowe, wózki, deski ortopedyczne, ogrzewanie postojowe i inny niezbędny sprzęt medyczny do transportu pacjentów w każdym stanie zdrowotnym. Karetki posiadają trzy miejsca siedzące wokół amortyzowanej lawety montażu noszy bądź wózka także w razie potrzeby może z chorym jechać osoba towarzysząca siedząc tuż przy osobie przewożonej. Nikomu nie odmówimy pomocy. Zawsze staramy się pomóc i wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.